44 відтінки президента: король балаканини, антиСупрун, спритний та швидкий, фейк Тимошенко

«44 відтінки президента» цикл передач про діяльність 44-х кандидатів в президенти, кожен їз яких заплатив майже $ 100 тис. за бажання взяти «кермо» країни на найближчі п’ять років.
Чому так важливо у всьому розібратися? Тому що сьогодні наша країна проходить той історичний етап, який у найближчі місяці завершиться відповіддю: буде Україна існувати чи ні. Або ми заморозимо зло ще на 5 років, або зможемо дати хід чомусь новому, творчому, нормальному, мирному, здоровому. Вибір за нами – за мною і за Вами.
Перш ніж приступити до аналізу першої четвірки кандидатів, хочу дати пораду кожному виборцю. Коли Вам хтось розповідатиме про те, який він «класний перець» і як він за всіх переживає, пам’ятайте і судіть про нього не за словами і красивими гаслами, а за справами. Оцінюйте те, що вони натворили, заглядайте в свої гаманці і в холодильник. Робіть висновок про все, що за останні п’ять років відбулося в державі.
У першому випуску аналізуємо дільність О. Ляшка, О. Богомолець, В. Бондаря, Ю. Тимошенка.
Олег Ляшко
Людина, гідна звання «короля популізму»: він говорить одне – робить протилежне.
Ляшко проголосував за:
 • антиконституційну медичну реформу (яка зробила медицину в Україні платною);
 • пенсійну реформу (забрала у пенсіонерів частина пенсій і спричинила зменшення кількості пенсіонерів);
 • оподаткування пенсій;
 • закони, через які ціни на газ і житлово-комунальні тарифи зросли в 10 разів;
 • так звану «лібералізацію ринку газу» – того самого ринку, якого у нас у помині не існує, що дало можливість узаконити грабіжницькі тарифи і назвати їх ринковими;
 • зміни в закон про ЖКГ, завдяки яким до нас, як до споживачів, можуть застосовувати пеню, а недобросовісний постачальник не несе жодної відповідальності;
 • зміни в закон про регулювання сфери комунальних послуг;
 • військовий стан у країні.
У вересні 2015 року його соратника по партії Мосійчука затримують за отримання хабара – через 2 місяці Ляшко організовує так званий «тарифний майдан», а потім відбувається «баш на баш»: Мосійчука випускають, Ляшко згортає протест.
Ольга Богомолець
Депутат від БПП, заслужений лікар України, голова комітету з питань охорони здоров’я в парламенті. Голосувала за:
 • антиконституційну пенсійну реформу,
 • оподаткування пенсій людей,
 • так званий закон «Про реінтеграції Донбасу», хоча по суті це був закон про відторгнення Донбасу і за збільшення президентських повноважень.
При цьому хочу нагадати, що вона прямо говорила про те, що повернення Донбасу в нинішню підконтрольну України є катастрофою для України.
У своїй програмі вона говорить про те, що хоче економічно обґрунтованих тарифів, щоб гроші йшли на розвиток газовидобувної галузі, але при цьому голосувала за всі закони, через які зросла ціна на газ, збільшилися тарифи (зокрема за закон «Про НКРЕКП» , завдяки якому президент Порошенко продовжив тримати під своїм контролем цю національну комісію, яка регулює тарифи на житлово-комунальні послуги).
Заради справедливості треба сказати, що вона не голосувала за антиконституційну медичну реформу, а до її пера можна віднести закон про трансплантацію (медики кажуть, що це позитивний і необхідний для медичної галузі закон).
Віктор Бондар
У 2005 році десь протягом 8-ми місяців, незважаючи на юний вік (тоді 30 років), встиг побувати міністром транспорту. Нічого великого, величного і навіть стандартного за його час міністерства зроблено не було. Можливо, це пояснюється коротким терміном, а можливо – юним віком. Проте, так чи інакше, «спритний та швидкий – вийдеш у міністри». За час політичної кар’єри, а сьогодні він є депутатом від «Відродження», встиг побувати нардпом і від БЮТ, і від «регіонів».
Відзначився тим, що поряд з так званою «парламентською більшістю» голосував за ті закони, які спричинили зростання тарифів.
Будучи багато років парламентарем, йому не вдалося протиснути жоден зі своїх законопроектів, які зараз відображені в його передвиборчій програмі.
Юрій Тимошенко
Народнофронтівець, якого виключили з фракції за те, що він очевидно зіграв у технічного кандидата, аби відтягнути голоси в своєї однофамільниці.
Його, як і багатьох у нинішньому парламентському залі, занесла наверх хвиля Майдану. Будучи нардепом, він голосував за:
 • медичну реформу,
 • пенсійну реформу,
 • оподаткування пенсій,
 • неконституційне посилення повноважень Президента.
Був у числі тієї депутатської «грядки», яка проголосувала за всі закони, через які ми маємо сьогодні завищені та економічно необґрунтовані тарифи й ціни на газ.
Детальніше про те, що пропонують кандидати в своїх передвиборчих програма, і чи буду я голосувати за когось із них – у цьому відео: