Абсурд передвиборчих технологій Порошенка│Гольдарб #2

Сьогодні на кожному без виключення телеканалу ведучі і їх гості (хто з усмішкою, а хто зціпивши зуби) розповідають про те, який молодець сьогоднішній президент: який безвіз він зробив, який завод відкрив, яку церкву заснував, як посилив армію, як подалі стали ми від Москви і ближче до Європи та як у цілому стало здорово жити в країні.
Це одна з передвиборчих технологій Порошенка, аби залишитися на другий термін. І, якщо два місяці поспіль слухати цей абсурд, то можна насправді повірити й обрати його ще на другий термін. У своєму відеоблозі Максим Гольдарб пояснює, чому в жодному разі робити це не варто, наводячи цифри, доводи та коментуючи позиції нашої країни в різноманітних світових рейтингах.
Отже, за 5 років президентства Петра Порошенка:
  • за рейтингом благополуччя Україна впала з 68 місця на 111;
  • за рейтингом щастя людей – з 87 на 138;
  • людського розвитку – з 78 на 88,
  • верховенства права – з 68 на 77.
Навіть рейтинг оцінки боєздатності і потужності армії змінився: всупереч твердженням гаранта про створення найпотужнішої армії, європейці вказують, що наша країна впала на 29-те місце в 2018 році з 22 у 2013 році. Швейцарці переконують, що за ці 5 років заощадження кожного українця в середньому розтанули приблизно вдвічі – з $ 3,5 тис. на кожного громадянина України до $ 1,5 тис.
Крім того, за даними ООН, 60 % українців сьогодні перебувають за межею бідності, а Європейський союз, вже не соромлячись, називає Україну найбіднішою країною Європи.

Про це, а також про вітчизняні цифри оцінки діяльності президента, двох урядів, які він санкціонував, парламенту, в якому його особиста більшість,  у відео нижче.