Державна машина сьогодні працює проти людей… — Гольдарб

Охорона здоров’я, пенсійна «реформа», відмова від соціальних виплат, у т.ч. по народженню українських діток і догляду за дітьми, вилучення заощаджень людей в банках, необґрунтоване багаторазове підвищення тарифів, громадянська війна — це все ланки одного ланцюга. Мета одна — максимально зменшити кількість народу, що населяє територію України; довести його до економічно обумовленого і обґрунтованого мінімуму, який у змозі обслуговувати інтереси нових власників українських активів, землі, води, надр.

Люди повинні це зрозуміти. Із боку влади та її господарів немає ніякої поблажливості, емоцій і людських почуттів: все гранично економно і економічно обгрунтовано. Як гітлерівцями, свого часу: величезна територія у центрі євразійського континенту населена зайвими людьми. Чи поганими, чи хорошими — для капіталу це не має значення, важливо утилізувати зайвих. Саме цим, до великої біди нашої країни, і займаються уряди Яценюка-Гройсмана, саме це допомагає робити парламент.

Державна машина сьогодні працює проти людей, вона стала ворогом. Тому немає нічого поганого і злочинного у відмові працювати з такою держмашиною, у відмові обслуговувати та утримувати її. Повинен мати місце цивільний протест — абсолютна відмова від співпраці до тих пір, поки створена з 14-го року державна машина не буде повністю переформатована і почне працювати не проти України і українців, а на них.