Гольдарб: Влада готується до виборів і намагатиметься не допустити незадоволених нею до голосування

Максим Гольдарб:

«Почалася передвиборна гонка; негідники, що забралися 4 роки тому до влади, дуже бояться і не хочуть цю саму владу втратити — для них це стало смертельно небезпечно. Вони відчувають це на тваринному рівні, «шкірою». Тому все, що від них зараз йде, направлено на одне — залишитися, утриматися при владі.

Зрозуміло, що жителі Донбасу однозначно не будуть голосувати за чинну владу: Порошенко, Яценюка, Гройсмана, Народний фронт, БеПеПе. Значить, що буде робити влада? Правильно: не пускати Донбас назад в країну за будь-яку ціну, скільки б життів і грошей це не коштувало.

Далі: чи будуть за них голосувати переселенці? Звичайно, ні. Що буде робити влада? Точно: переселенців максимально намагатимуться обмежити у виборчих правах.

Йдемо далі. Чому різко виникла істерія із висилкою російських дипломатів? Англія і США наказали? Це зрозуміло. Але основне інше. У РФ зараз змушені працювати і жити 3 мільйони наших співвітчизників. Нормальних людей, працьовитих, які через війну і розвал цими шахраями вітчизняної економіки змушені шукати роботу за кордоном. Щоб годувати тут, в Україні, свої сім’ї. Вони будуть голосувати на виборах за шахраїв при владі, які розвалили країну і зробили українців бідняками? Ні, не будуть. Що мають зробити шахраї? Правильно: не дати можливості цим мільйонам українців проголосувати. А як? Просто: розірвати дипломатичні відносини з Росією або змусити її до відповідних заходів, які спричинять фактичний розрив і закриття дипмісій, представництв, консульств. Ось і пояснення причин порошенківської «солідарності» з висилкою російських дипломатів».