ІтоGo: Парламент послав Зеленського та українців | ГОЛЬДАРБ

Цей Парламент ще раз показав своє істинне обличчя.
Верховна Рада відмовилася розглядати запропонований В. Зеленським законопроектом про зміну виборчої системи на парламентських виборах.
Крім того, Парубій заявив, що рішення Президента про розпуск Ради буде оскаржене в Конституційному суді.
Розумію, що Парубій далекий від знання правових норм, але треба знати, що законність дій Президента оскаржується у Верховному суді по першій інстанції. А в Конституційний суд подається скарга іншого характеру – про конституційність чи неконституційність тієї чи іншої законодавчої норми права. Тому треба спочатку розібратися, куди зі скаргою бігти.
Пане Зеленський, а Вам необхідно якомога швидше розпочати вирішення кадрових питань в армії. Маєте знати: Ви як Верховний головнокомандувач можете покластися на армію, спецслужби, органи прокуратури. Суди для вас закриті, це зрозуміло, адже Порошенко зробив все, щоб сьогодні судова система працювала проти вас, але, думаю, це питання часу. Проте вказані три основні моменти зробити потрібно.
Крім того, варто нагадати, що в історії були випадки, коли до негідників і пройдисвітів застосовувалася сила, щоб врятувати країну від остаточного розвалу. Цілком ймовірно, Ви будете змушені зіткнутися з подібним вибором.
Переконаний, прогресія, розум і бажання змін, прагнення жити в 21 столітті переможуть всю нечисть.