Максим Гольдарб ініціював всеукраїнський рух «Партію миру»

 

За підрахунками різноманітних соцдослідників, більше 70 % наших громадян хочуть миру в країні, 14 % – війни. За нашими підрахунками, ця пропорція виглядає 96/4! Країна розділилася на «Партію Миру» –  тих, хто хоче миру і розуміє, що війна – шлях у закінчення діяльності країни Україна; і тих, хто всіляко, алогічно й бравурно, безглуздо,  нерозумно і зло, виступає за продовження війни – «партію війни». В основному це влада, її оточення – тобто, ті, хто на війні годується.

Пропозиція нижче – не для «провоєнних партійців», їх переважна меншість скоро розчиниться й так.

Сила людей Миру, наша сила – в чисельності, і розумі, і єстві, хоча й, безсумнівно, належимо до різних регіонів, партій, громадських і політичних рухів, національностей та конфесій. Ми всюди, нас дуже багато. Наша слабкість – у розрізненості. Ми поки що ні зібрані в кулак, який у змозі зламати війні хребет.

Адже МИР – не тільки відсутність війни, це ще й:

1) Україна з людським обличчям, без камуфляжу, і балаклав, і намордників;

2) процвітання і творення, а не занепад, зубожіння і руйнування;

3) примирення, а не розбрат і сварки;

4) рівність, а не дискримінація;

5) свобода, а не переслідування інакомислячих;

6) самостійність власного управління, а не залежність від зовнішніх сил;

7) достаток, а не бідність і жебрацтво;

8) рівні правила для всіх, а не кумівство й «смотрящі»;

9) професійні, освічені майбутні керівники країни, державники, а не злі клоуни, які 4 роки руйнують країну.

І наша мета на зараз – зорганізуватися у всеукраїнський рух, Партію Миру, надати йому ще більшої масовості, масивності, мощі.

Знаю, що є мільйони людей, які хочуть бути причетними до досягнення миру, але вони не знають: ДЕ, ЩО, ЯК, ЧОМУ? Сьогодні такий майданчик для синергії розуму, добра та сили створено. «Партія миру» – офіційно зареєстрована в Мін’юсті організація, не урядова, не політична партія. Будь ласка, приєднуйтесь!

Ми чекаємо всіх: військових і цивільних, бізнесменів, службовців, фермерів, інтелігенцію, чоловіків і жінок, одружених і заміжніх, одиноких або не дуже, з дітьми і без, студентів і робітників, з вищою і не найвищою освітою, які пройшли вогонь і воду, спостерігають за всім в ТБ і соцмережах. Головне – Ви повинні всім серцем хотіти якомога швидше допомогти встановити Мир в Україні. Нам потрібні організації та представники в містах, районах, селах, областях. Нам потрібні Ви, а Вам потрібні ми. І всі разом ми зможемо стати в нагоді країні та собі.

Ps Окремо звертаюся до оперативникам СБУ: чудово розумію, що (за службовим обов’язком), ви опинитеся   в наших рядах. Так ось, я не проти, навіть якщо дізнаюся 🙂 Ви ж теж за Мир в Україні (багато з вас, у всякому разі).

Контакти для зв’язку:  partiya.myru@gmail.com