Соціальний максимум — нова ідеологія «Союзу лівих сил» | ГОЛЬДАРБ

2 листопада 2019 рішенням з’їзду я обраний головою «Союзу Лівих Сил», єдиної, по суті, на сьогодні діючої в Україні політичної партії лівого спрямування.

Партія буде ламати нав’язувані весь цей час в Україні поняття «жити по-мінімуму»: мінімальні зарплати, мінімальні пенсії, прожитковий мінімум, мінімальні люди, мінімальні діти, мінімальне життя, мінімальна країна, мінімум прав і можливостей, мінімум витрат на себе. Ми замінимо це самоприниження нормальним, здоровим максимумом: максимум життя, максимум у житті – максимум дітей, максимум здоров’я, максимум довголіття, багатств у країні, максимум доходів і добробуту в сім’ях, максимум закону, максимум покарання для негідників. Максимум справедливості.
Соціальний максимум стане адекватним мірилом життя, а держава буде виконувати свою функцію захисної шкаралупи для людини і для суспільства (нинішня її модель, яка грабує своїх громадян і не захищає їх, стала смертельно небезпечною). Це і повинно бути метою лівого політичного спрямування в українських умовах 21 століття.
Як глава «Союзу Лівих Сил», бачу своє завдання в тому, щоб запустити цей латентно потужний величезний механізм, привнести ліву творчу, справедливу ідею в життя максимально більшої кількості співгромадян, привести ліву ідеологію і лівих політиків до влади. «Союз Лівих Сил» братиме участь у всіх наступних виборах: і місцевих, і в парламент, – і формуватиме місцеву і центральну владу в країні.
Упевнений, що потенціал лівого руху величезний: це не тільки традиційний електорат, а й молодь, яка пробуджена в цьому році президентськими і парламентськими виборами, але вже почала розчаровуватися в «зеленому» виборі. І інтелігенція, і військові, і держслужбовці, і підприємці. Сучасні «ліві» – це не тільки людина біля верстата або працівник ферми: український бізнес, особливо малий і середній, – це трудящі люди, які під ударами державної машини намагаються створити для себе, для своєї родини, для тих, хто в них повірив, дохід і умови для нормального життя.
Партія буде проникати в максимально можливі шари нашого суспільства, залучаючи на свою сторону все більшу кількість наших співгромадян, які поділяють з нами гуманні, зрозумілі, єдино можливі для життя людей загальнолюдські цінності. При цьому здорове, розвинене, розумне, допитливе і фізично міцне молодіжне крило партії стане основою і гарантом її майбутнього, носієм і передавачем здорового глузду і традицій.
Партія найближчим часом посилить міжнародну співпрацю і присутність в міжнародному лівому русі. Партія просить, пропонує, переконує все ліві сили, руху, течії об’єднатися на одній платформі.
Партія буде швидко і жорстко реагувати за допомогою доступних телекомунікаційних, правових і протестних механізмів на будь-які виклики, кинуті владою і олігархатом народу, при цьому ставлячи акценти не на банальну критику, а на пропозиції альтернативних виходів і рішення проблем.
Мета партії «Союз Лівих Cил» – прихід до влади і побудова людиноорієнтованої, красивої, сильної держави.
Чекаємо в наших рядах сильних духом, сміливих, нормальних, які поділяють наших погляди і цінності людей.
P. S. Моя доповідь, ато розказують усякі нісенітниці вже: