НКРЕКП знову «мутить» з ціною газу! | ГОЛЬДАРБ

Пам’ятайте, рік назад Порошенко та Гройсман підписали меморандум із МВФ, яким обіцяли ввести для всіх нас абонплату за доставку газу і теплої води? Вони не встигли це зробити, Порошенко вигнали з крісла президента, зайшов Зеленський. Але те, що не встигли зробити попередники, тепер роблять «зелені».

Отже, НКРЕКП затвердив нові тарифи за розподіл газу побутовим споживачам, по суті, збільшивши їх у два рази. Це означає, що ціна на доставку і розподіл газу для нас (яка раніше входила у загальний тариф), зараз буде виділена окремим рядком, і вона збільшиться в 2 рази. У якихось областях вона збільшиться майже в 3 рази, в якихось у 2,5 рази, десь у півтора, але кругом пройде збільшення.
Окрім того, НКРЕКП придумала нову формулу, говорить, що так буде зручніше споживачам. Насправді, виключно ця формула працює на газових монополістів. Вона полягає в тому, що людина змушена буде платити, незалежно від кількості спожитого газу, фіксовану суму, яка розраховується виходячи з попереднього року споживання газу (ділячи на 12 місяців). Тобто, використали ви в січні таку ж кількість газу, чи не використали — вам нарахують фіксовану суму, яку плюс помножать в середньому на 2, у порівнянні з попереднім роком. Тобто, таке собі “авансування”, наше з вами кредитування газових мільярдерів-монополістів, із благословення НКРЕКП, яка працює під крилом нового президента і під крилом нового уряду і нового парламенту.