Омелян хотів столипінські вагони? Він їх отримає│Гольдарб #4

Нещодавно Володимир Омелян, Міністр інфраструктури України, на своїй сторінці в Facebook запропонував вивезти прихильників російської православної церкви з України за 24 години в столипінських вагонах, дозволивши взяти з собою тільки продукти на три дні.
Потрібно розуміти, що мова йде про 13 мільйонів громадян України – це їх міністр пропонує в «столипінські вагони». Утім не варто боятися заяв цього одіозного міністра, який обіцяв Україні побудувати гіперлуп, аеропорти, прокласти нові дороги, відремонтувати старі, але не зробив нічого, тому що не здатний керувати ні міністерством, ні інфраструктурою.
За кілька років його царювання в Міністерстві інфраструктури українці, в ціні купленого бензину, заплатили державі (а отже, ці гроші були передані Омеляну для використання, зокрема для ремонту доріг) близько 150 млрд грн. А що ж отримали натомість, крім розбитих доріг та бажання вивезти кудись подалі половину населення?
Максим Гольдарб прокоментував таку скандальну заяву у своєму відеоблозі:

Думаю, що кожному буде по вірі його. Будуть йому «столипінські вагони». За розвал ввіреної галузі та за розпалювання ненависті, ворожнечі між людьми!