Позов про перерахунок вартості комунальних послуг за опалення та гарячу воду

Шановні споживачі комунальних послуг!
Як Ви знаєте, Окружний суд міста Києва та Шостий апеляційний адміністративний суд  визнали кабмінівську ціну на газ, яка діяла з травня 2016 року, незаконною, а це означає, що українці мають право вимагати зайво сплачених за коштів за газ, опалення та гарячу воду.
Команда «Публічного аудиту» та «Goldarb. Advice» підготувала зразки заяв про здійснення перерахунку зайво сплачених сум за опалення (завантажити тутта за природний газ (завантажити тут); а також листа (завантажити тут) на адресу газовиків і тепловиків, якщо у відповідь на вищевказані заяви Ви отримали відмову віл постачальника здійснити очікуваний перерахунок.
Якщо Ви виконали цю «домашню роботу», але «віз і нині там», наступний крок – позов до суду. За цим посиланням Ви можете завантажити зразок Позовної заяви про зобов’язання здійснити перерахунок вартості послуг із централізованого опалення та постачання гарячої води. Нижче також публікуємо всі необхідні додатки, які потрібно роздрукувати та прикріпити до позову.

«Владних чиновників, які затвердили злочинні ціну на газ і тарифи, а також монополістів наші з Вами турботи, коли вони в нас забирали гроші, не хвилювали. Тому тепер ми не повинні перейматися проблемами газовиків, тепловиків та інших учасників грабежу населення України. Нехай звертаються з позовами до Гройсмана, Вовка, Порошенка, Кобелєва. Це їхні справи. Ми ж з Вами повинні думати про себе і про те, як забрати свої гроші»,  – переконаний керівник «Публічного аудиту» Максим Гольдарб.

Дійте та успіхів Вам!
Додатки до Позову:
  1. Роздруківка з сайту НКРЕКП щодо динаміки зміни тарифів на теплопостачання: http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/teplo/dynamika_taryfy/naselennia/Dynam_taryf_CO_naselennya_lichylnyk_do_p-308_28.02.2018.pdf?fbclid=IwAR2s8MtBStWLCwpM7FKcu_ojdIgvb63cIWCYGpRqko7zxBNpj4xaZ5MY7uo.
  2. Роздруківка з сайту НКРЕКП інформації про середньозважену структуру тарифів на комунальні послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води: http://www.nerc.gov.ua/?id=15141&fbclid=IwAR3BtxL8zWSmLHc6Dv4QGQjxX6DTvORjxEeqVzIQiW-9YsF06HQIgdBYlGs.
  3. Роздруківка рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 04.03.2019 року в справі №826/9665/16 із Єдиного державного реєстру судових рішень: http://reyestr.court.gov.ua/Review/80535566. 
  4. Роздруківка Постанови Шостого апеляційного адміністративного суду від 08.07.2019 року в справі №826/9665/16 з Єдиного державного реєстру судових рішень: http://reyestr.court.gov.ua/Review/82936145?fbclid=IwAR0P8cU7aNXViSMmab0VAOOJ1OD5XgWkVUajd4o-K4BdP8GLQqM4ncxPNsg.