Програма «Про тебе» з Максимом Гольдарбом (ефір від 2/06/2018)

Тема ефіру — війна на Донбасі.

Цього разу гостем авторської програми Максима Гольдарба «Про тебе» був Генерал-лейтенант, екс-заступник начальника Генштабу Збройних сил України Юрій Думанський.

Максим Гольдарб зазначив на початку програми:

Вчора, в День захисту дітей, наші державні бонзи показували, як вони люблять дітей. Хтось поїхав у дитячий садок, хтось в школу сходив, хтось ще щось зробив. Загалом — все, як завжди, на день перейнялися дитячими проблемами. Але вчора, 1 червня, тільки 2014 року, була ще одна подія, про яку не говорять на проурядових каналах. Я думаю, ви не чули того, що саме 1 червня 2014 року почали обстрілювати Донецьк. А сьогодні, тобто 2 червня 2014 року, як кажуть очевидці, літаки бомбардували Луганськ. Тоді вперше з’явилися перші жертви серед мирного населення, тоді вперше між людьми зробили величезну прірву. Що було потім — ви знаєте без мене. А може й не знаєте… Потім були бійні, потім були котли, потім були вбиті і поранені.

У свою чергу, наступними словами він підвів підсумки цього випуску:

Дивно ясна, справедлива і чітка пропозиція надійшла під час ефіру від українського генерала Юрія Думанського, того самого, який зміг зупинити бійню на Донбасі восени 2014 року: керівників, які «топлять» за війну, зобов’язати бути присутнім на всіх похоронах у сім’ях, яким привозять цинкові труни. І там пояснювати, що це так потрібно і це нормально.

А блогерів, ботів і журналістів, які пропагують війну в соцмережах і ЗМІ, зібрати в один «бойовий» загін і відправити на передову показувати свій фальшивий патріотизм.

Упевнений, що світ починає це усвідомлювати, як би партія війни, раздувателі війни, не були проти цього. Цього хоче країна по обидва береги Дніпра: 96% людей, які вважають, що потрібно домовлятися про мир із усіма учасниками конфлікту, — яскраве цьому підтвердження! Це — позиція народу України, а не злі оскали з піною у рота сьогоднішньої влади.