Розенко погрожує українським бізнесменам│ Гольдарб #5

Днями Розенко, віце-прем’єр-міністр України, заявив чергову дурість. Максим Гольдарб різко прокоментував таку заяву в своєму відеоблозі на YouTube.

Спочатку Порошенко та його люди руйнують економіку кожної Української родини і країни в цілому, вилучаючи у громадян гроші під виглядом тарифів, податків, знищуючи промисловість Сходу, банки, забираючи вклади, виганяючи убогістю і свавіллям мільйони працьовитих українців із країни в пошуках кращої долі. Це призводить до зубожіння громадян України, чотириразового падіння платоспроможності людей, а, значить, і до максимального стискання внутрішнього ринку, відсутності попиту на товари, вітчизняні, в першу чергу. За час правління цієї влади закрилися 60 тис. підприємств, 400 тис. суб’єктів господарювання, 20 тис. магазинів, роздрібна торгівля обрушилася у 4 рази!

А потім «проникливий» віце-прем’єр Розенко, повторюючи нісенітниця свого шефа, перекладаючи відповідальність на усіх навколо (тльки б не на себе), звинувачує в провальній ситуації в країні… українських бізнесменів. Замість того, щоб «мовчати і слухати», вони по черзі радять, навіть вимагають від бізнесу терміново зробити зарплати людям європейськими! З чого, шахраї, коли ви ці самі потенційні зарплати відібрали?!