«Слуги» дали «зелене світло» на подальший тарифний грабіж людей

«Зелені слуги» повністю відпустили у «вільне плавання» тарифи на опалення та гарячу воду, з Нового року це ж станеться з ціною на газ, а потім – і на електричну енергію. Монополісти отримали від них повну свободу варварського ціноутворення і 100 % «зелене світло» на грабіж людей, більшість із яких остаточно перетвориться на рабів «комунальної мафії».
Грунт для збільшення тарифів створили ще Порошенко-Гройсман, підписавши меморандум із МВФ, а команда Зеленського НЕ зруйнувала цей фундамент, а навпаки, продовжила і посилила грабіжницьку політику при мізерних доходах українців та абсолютно запущеному житловому фонді.
Зимові платіжки в опалювальний сезон 2019–2020 рр. за невелику квартиру в 50 м2 досягатимуть в середньому 3300 грн, або 40 % від чистої середньої зарплати в Україні і 110 % від середньої пенсії.
Так, у Києві КП «Київтеплоенерго» вже попередив про підвищення тарифів на опалення на 30 %, з 1654 грн до 2150 грн за 1 Гкал.
Через діяльність «зелених слуг» нам усім потрібно готуватися до вкрай неприємного опалювального сезону:
– ціну на газ відпустять у вільне плавання, тому вона збільшиться орієнтовно на 86 % – із 6500 до 12097 грн за тис. м3;
– вартість транспортування газу збільшиться удвічі – вона оплачуватиметься незалежно від того, споживався газ чи ні;
– тарифи на опалення та гарячу воду підвищаться на 30–50 %;
– субсидіантів дуже ретельно перевірятимуть і ще ретельніше скорочуватимуть.
Безглуздо очікувати, що Президент втрутиться в беззаконня, яке творить його ж Кабмін, – він, на жаль, віддав економіку й соціалку в руки ворогів України і робить вигляд, що не помічає цього. Хотів би – зробив би.
Втручатися потрібно самим, немає інших варіантів, тільки власний опір розоренню і розбою дасть можливість зупинити ці процеси:
1) масові відмови від платежів за несправедливими й завищеними тарифами;
2) взаємодопомога в разі спроб відключення квартир, будинків, домогосподарств, вулиць: сьогодні прийшли до них – завтра до вас;
3) перешкоджання усіма законним способами й засобами відключенню міст, селищ, сіл;
4) масові позовні вимоги в суди щодо перерахунку ціни на газ і, відповідно, на опалення та гарячу воду (механізм давно розроблений і представлений «Публічним аудитом»);
5) взаємодопомога і координація, об’єднання дій опозиційних партій, громадських рухів та організацій, що спрямовані на опір тарифному грабежу та економічному геноциду нації;
6) робота наших юристів у судах на загальне благо.