«Суб’єктивні підсумки з Максимом Гольдарбом» (23/10/2017)

Під час програми обговорили:
— законопроект про реінтеграцію Донбасу;
— спростування СБУ інформації про держзраду САП і НАБУ;
— безстрокову акцію протесту під стінами Верховної Ради;
— старт опалювального сезону;
— прогнози Гройсмана щодо десятків тисяч нових робочих місць в наступному році;
— підвищення зарплати членам правління НБУ.

Максим Гольдарб заявив, що крім самих українців Україна мало кому потрібна:

«Треба розуміти, що крім нас самих наша країна мало кому потрібна. Вона не потрібна інтервентам, які під назвою наших кредиторів залізли сюди в кожну щілину, у кожне наше діло, кожну сім’ю, кожен будинок і намагаються через своїх агентів впливу типу міністра соцполітики, який дивиться, скільки їдять українці й у чому вони ходять у себе в квартирі, намагаються розуміти, скільки нас тут ще залишилося».

Також, за словами голови «Публічного аудиту», мінімум 6 млн українців нині працюють за кордоном.

«Держстат каже, що більше трьох мільйонів наших співгромадян працюють сьогодні в Росії, ще стільки ж працює в Європейському союзі – це вже мінімум шість мільйонів, не кажучи зараз про території, які, скажімо так, сьогодні під питанням».

Він вважає, що влада навмисно не проводить перепис населення, для того, щоб не показати, до чого вони «доцарювалися» за останні 3 роки, скільки людей вимерло, виїхало:

«Звичайна арифметика говорить про те, що на жаль чисельність населення на території нашої країни уменшилася мінімум мільйонів на 8 за декілька років».

Максим Гольдарб закликав людей запам’ятовувати усе, що зараз відбувається:

«Закликаю вас усіх думати, оцінювати та запам’ятовувати. Запам’ятовувати кожного негідника, який голосує за ту чи іншу псевдореформу, яка призведе до того, що ще більше людей поїде з країни, або загине. Запам’ятовувати кожного брехуна, який на Майдані розповідав одне, а тепер у ВР натискає кнопку, вигідну президенту, уряду або МВФ. Запам’ятовувати тих, хто у мікрофон кричить за мир, а сам постачає патрони і снаряди на війну».