У Зеленського проблеми зі «свитою» | ГОЛЬДАРБ

Короля робить свита і зі свитою, судячи з усього, повна фігня.

Вперше за історію України Президент і його парламентська сила були наділені такою величезною довірою громадян України. Чому? Тому що кожен із тих, хто голосував за нього, хто ратував інших віддати свій голос за Зеленського та його «команду», бачили в його появі місію. Місію зруйнувати побудовану Порошенко і а-ля порошенками систему державного придушення і руйнування. Місію привнести щось здорове, молоде, нормальне, розумне в життя держави Україна та її громадян. Місію закінчити війну і встановити мир. Ми самі склали собі подібний образ нашого президента і сили, що управляє Україною. Мені кажуть: рано ще від них чогось вимагати, вони ще не зрозуміли, куди потрапили, вони ще допускають помилки, вони ще розбираються – мовляв, все буде скоро, давайте наберемося терпіння.
Хвилиночку. Не дарма Макіавеллі одного разу сказав: «короля робить свита». Не хотів би зараз повторювати те, що вже обговорили всі супер-блогери, прописали в усіх соціальних мережах: дурості МЗС і Офісу Президента, коли вони Литву з Латвією плутають; міністра Пристайко з його нісенітницею про відмову від Мінського процесу, яка докорінно змінює всі починання президента Зеленського щодо приведення України до миру. Про ідіота, який, будучи депутатом, не може розшифрувати абревіатуру САП; про депутата від СН, який бажає працювати в Аграрному комітеті парламенту, але й гадки не має, що таке «гектар». Про прем’єр-міністра, який з дипломом недержавного зразка прийшов підтримати нацистське зборище зі словами, як він пишається, що вони такі є. Про міністра економіки, який заявляє, що економікою мало цікавиться і в принципі не читає книжки. Про Генеральну прокуратуру, яка замість того, щоб розслідувати злочини режиму Порошенко, що призвели до крові й тотального розграбування країни, зубожіння людей, намагається заганяти в суди опозиціонерів Порошенко.
Я хочу говорити про інше. Про те, що навіть за цей малий період часу оточення президента, призначені чи пропедальовані ним люди (типу генерального прокурора, прем’єр-міністра, міністрів, депутатів) не допомагають нашому спільному Президенту, а, навпаки, роблять усе для того, щоб опустити його рейтинг, викликати недовіру до нього і до його починань. Короля робить свита і зі свитою, судячи з усього, повна фігня.
За цей короткий проміжок часу олігархат не розігнаний, навпаки, він чудово відчуває себе. Більше того, під західних господарів готується розпродаж землі. За останні два тижні підняли ціни на: транспортування і розподіл газу; воду для людей в Україні (на 30 %); тепло в Києві. Робиться те, що тільки погіршує ситуацію в країні, але ніяк не сприяє поліпшенню добробуту. При цьому недонацистські угруповання відчувають себе прекрасно: вони, виявляється, вирішують, як буде жити держава – воювати чи миритися зі своїми громадянами.
Заява міністра фінансів, що Кабмін і не думає знижувати тарифи для людей, заява Президента (я розумію, йому її написали, але ж він озвучив), що у нас будуть ринкові ціни, так як цього вимагає МВФ, – повний абсурд. Хтось взагалі знає, що в Україні існує ринок газу або житлово-комунальних послуг? Адже їх немає – тоді про які ринкові ціни ми можемо говорити?
Перші кроки насправді показують дуже багато, оскільки сигналізують про подальший напрямок руху. Ми бачимо, що олігархів гладять по голові; бюджет підготовлений для розкрадання; правоохоронна система ще більш розбалансована.
Маленький приклад: вугілля, що поставляється сьогодні одним із наближених до «зеленої» команди олігархів на «Центренерго», майже наполовину дорожче за вугілля, яке поставлялося в Україну за формулою «Роттердам +». Ви можете собі уявити, наскільки цинічно і по-хамськи зараз обкрадають державний бюджет? Я не кажу вже про схеми по незаконному розкраданню податку на додану вартість – їх знову відпустили у «вільне плавання», а ініціатором скасування кримінального переслідування за фіктивне підприємництво був родич одного з найбільших «обготівувальників» в Україні.
Тому, пане Президенте, моя Вам порада: розженіть таку свиту. Вона знищує Вас, Віру людей у ​​Вас і Вашу місію. Зберіть нормальних, ділових, розумних, патріотично і по-чесному налаштованих людей, для яких хороша репутація набагато дорожча за можливість обкрадати бюджет. Повно таких фахівців, із нормальними дипломами, які допоможуть виконати Вашу місію для України: забезпечення МИРУ, ДОБРОБУТУ для людей, СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ всіх українців, які його потребують, і справедливе покарання негідників, які весь цей час танцювали на гробах та на трупах. Упевнений, це все абсолютно реально зробити: помилився на серйозному посту – геть, плюс притягнення до відповідальності та стягнення грошей, які через нього втратила Україна і платники податків. У нас зовсім немає часу, нас і так вже Міжнародний валютний фонд відніс до розряду «країн, що розвиваються», Україну, яка в дев’яностому році була однією з найбільш економічно міцних у Європі.