Влада вирішила відібрати майно громадян без суду Влада вирішила відібрати майно громадян без суду

Хотів би пояснити, що передбачає закон про конфіскацію майна до вироку суду, який зараз проштовхують Пашинський та вся інша камарилья, і які переконують, що він спрямований на вилучення грошей, нажитих злочинним шляхом Януковичем і його оточенням. Якби депутати хотіли прийняти закон про вилучення саме грошей Януковича, вони б так і виписали спеціальний адресний закон щодо конкретної людини. При владі ж перебувають професійні, цинічні, нахабні рейдери, які вирішили «під шумок» проштовхнути норму про вилучення майна в будь-кого з громадянин нашої країни.

Цей закон дозволить правоохоронній машині вилучати в людей, яких суд не визнав винними, все їхнє майно, заарештовувати і передавати його державі. Ще раз: особу не визнали винною, але вже позбавили майна! Будь-яку особу. Кожного з нас. Хіба це не абсурд?

Відчувається почерк розбійників: їм навіть не потрібно щось доводити, встановлювати істину. Їм потрібно за допомогою підконтрольної репресивної машини забрати ті цінності й майно, на які вони кинуть оком. Не слухайте, коли шахраї закликають, що така спецконфіскація буде застосовуватися лише за обмеженим колом статей КК, – жодних процесуальних та технічних труднощів ввести туди кожного з вас немає!

Законопроект суперечить Конституції України, не узгоджується він і з Кримінальним правом, бо конфіскація – це додаткове покарання, яке застосовується судом після винесення вироку про визнання особи винною в злочині. Сам задум та ініціація такого закону цими рейдерами, які зараз займають державні посади, за своєю суттю і є злочином: це замах на розкрадання того, що є в людини.

До речі, все вищевикладене вже підтвердило і науково-консультаційне управління Верховної Ради.