Влада вирішила відібрати майно громадян без суду

Хотів би пояснити, що передбачає закон про конфіскацію майна до вироку суду, який зараз проштовхують Пашинський та вся інша камарилья, і які переконують, що він спрямований на вилучення грошей, нажитих злочинним шляхом Януковичем і його оточенням. Якби депутати хотіли прийняти закон про вилучення саме грошей Януковича, вони б так і виписали спеціальний адресний закон щодо конкретної людини. При владі ж перебувають професійні, цинічні, нахабні рейдери, які вирішили «під шумок» проштовхнути норму про вилучення майна в будь-кого з громадянин нашої країни.

Цей закон дозволить правоохоронній машині вилучати в людей, яких суд не визнав винними, все їхнє майно, заарештовувати і передавати його державі. Ще раз: особу не визнали винною, але вже позбавили майна! Будь-яку особу. Кожного з нас. Хіба це не абсурд?

Відчувається почерк розбійників: їм навіть не потрібно щось доводити, встановлювати істину. Їм потрібно за допомогою підконтрольної репресивної машини забрати ті цінності й майно, на які вони кинуть оком. Не слухайте, коли шахраї закликають, що така спецконфіскація буде застосовуватися лише за обмеженим колом статей КК, – жодних процесуальних та технічних труднощів ввести туди кожного з вас немає!

Законопроект суперечить Конституції України, не узгоджується він і з Кримінальним правом, бо конфіскація – це додаткове покарання, яке застосовується судом після винесення вироку про визнання особи винною в злочині. Сам задум та ініціація такого закону цими рейдерами, які зараз займають державні посади, за своєю суттю і є злочином: це замах на розкрадання того, що є в людини.

До речі, все вищевикладене вже підтвердило і науково-консультаційне управління Верховної Ради.