«Зелена» псевдомонобільшість в прямому ефірі міряється, у кого більше… правди | ГОЛЬДАРБ

Країна поспостерігала за черговим хайпом: як «зелена» псевдомонобільшість в прямому ефірі міряється, у кого більше… правди, на детекторі брехні.

Насправді ніякої монобільшості не існує, адже щоб бути більшістю, потрібно слідувати одній ідеї, якої в «зеленому» натовпі немає; потрібно вірити одному вождю, а вони не вірять. Їх набирали в парламент пачками, запихали і своїх, і ніби своїх, і прорахувалися. Частину своїх вони завели: смішних, забавних, неграмотних. Іншу частину дали олігархи, які спонсорували «зелений» рух. Не секрет ні для кого, що у Коломойського цілий набір депутатів, які зайшли їх за його квотою. І, до речі, вони як раз і відрізняються інтелектуальністю і вмінням говорити, якоюсь життєвою досвідченістю, дисонансуючи на тлі всього «зеленого» простору.
Різні центри управління «зеленими», у першу чергу олігархічні, розхитують монобільшість різними скандалами, хайпом, своїми «непримиренними», «принциповими» позиціями. Їх завдання – змусити президента йти на уклін до «господарів», олігархів. Таким чином олігарх підвищує свої ставки, збільшує можливість для маневру, щоб щось для себе виторгувати, вирішити, домовитися. Адже глобальні світові гравці наших доморощених олігархів у своєму розкладі не бачать: їх вплив зменшують ззовні, виштовхуючи їх із української політики.
Звідси і йде вся ця шняга: «зелені» представники олігарха розгойдують парламент, розгойдують ситуацію в країні, таким чином намагаючись підвищити ціну свого боса. Шкода, що інтереси України в цю схему не вписуються взагалі, а парламентська більшість не може похвалитися нічим, що б вона вже зробила для країни.