«Зелена влада» на догоду корпораціям збирається підняти ціни на електроенергію | ГОЛЬДАРБ

«Зелена» влада в черговий раз заявляє про нібито необхідність підвищити тарифи на людей: тепер на електроенергію.

Враження, що в цьому році ми змінили фасад: Вовка замінили Тарасюком, Гройсмана – Гончаруком, мародера порошенко – Зеленським, – але політика грабежу людей на користь олігархату і корпорацій залишилася!
Ще кілька років тому Яценюк і Гройсман нас запевняли: мовляв, для того щоб українці жили, як у Європі, необхідно збільшити вартість газу і вирівняти ціни для населення і промисловості. Українцям обіцяли зростання добробуту через знищення корупційних схем, нарощування видобутку газу і газової незалежності. Утім, все закінчилося підвищенням ціни на блакитне паливо і тарифів.
Видобуток газу не збільшилася, а упав; під гаслами про «газову незалежність» взагалі забули про поняття «газ власного видобутку»; ціни для населення, в тому числі на український газ, прив’язали виключно до імпорту – так корупцію в галузі не знищили, а очолили.
«Зелені слуги» вдосконалили порошенківсько-гройсмановский механізм розбою – з 2020 року ціноутворення на газ повністю виведуть з-під державного контролю і все продовжиться в ще більш неконтрольованих масштабах.
Електроенергія для населення, на відміну від газу, поки ще перебуває під державним контролем, але заяви нового голови НКРЕКП свідчать, що «зелена влада» на догоду корпораціям збирається підняти на неї ціни. Нам усім готують зростання мінімум на 50 – максимум на 150%!
Поза всяких сумнівів ми будемо ламати це антидержавне рішення в суді. Якщо «зелені слуги» не схаменеться, будемо кликати людей до протестів проти подібної руйнівної антинародної політики.