Батьківщина капіталізму переходить на «лівий» фланг

Президент США Дональд Трамп у неділю, 23 лютого, заявив, що хоче примирення України та Росії. Про це він сказав під час бесіди з журналістами на південній галявині Білого дому перед вильотом до Індії, передає пул журналістів адміністрації. Новину прокоментував керівник «Публічного аудиту» Максим Гольдарб у своїй авторській програмі на телеканалі КРТ.
Трамп сказав: «хочу, щоб вони помирилися». Здавалося б, так звучить по-доброму, а насправді – це підтвердження того, що якщо нинішній американський президент стане президентом на другий термін – він змінить (і він уже змінює) вплив американців на політику в Україні і на ставлення до Україна як до штучного бичу або штучної палиці для того, щоб бити Росію. Це те, на що перетворили Україну за останні роки.
До речі, конкурентом Трампа на виборах, вперше в історії Америки став соціаліст. Там дві основні партії, республіканці і демократи. Так ось, від демократів сьогодні не Байден лідирує, а Сандерс. Навряд чи, звичайно, він переможе на цих президентських виборах, але те, що вперше відвертий соціаліст представлятиме величезну кількість небагатих людей у ​​верховній владі; що, що вперше Америка (батьківщина капіталізму!) дозволила не просто просочитися лівій деї, а стати конкурентною – це дивно, такого ще не було. Тому впевнений, що, якщо вже в Америці ліві будуть займати важливі позиції, то, без сумніву, ліві й ліва ідея – ідея про людину і для людини – стане правлячою тут, в Україні.