Чим відрізняється «їхня» держава від «нашої»? | ГОЛЬДАРБ

«Слуги» наразі просувають чергову антинародну фішку, яку не всі помітили за шумом навколо земельного питання. Вони пропонують відв’язати всі соціальні виплати українцям від поняття «прожитковий мінімум».
Сьогодні до прожиткового мінімуму прив’язані всі соціальні виплати (пенсії, допомоги, компенсації тощо), які, виходячи з нього, розраховуються. Якщо прожитковий мінімум пішов угору, під це в обов’язковому порядку зобов’язані «підтягувати» соціальні виплати.
Проте «вороги народу» намагаються зробити так, щоб прожитковий мінімум не мав жодного відношення до соціальних виплат: захочуть – підвищать, захочуть – ні. Мета такого закону – ще більше зменшення відповідальності «їхньої» держави перед своїми громадянами. Пам’ятаєте фішку «зелених» про лібертаріанство, про нерегулювання «їхньої» державою соціальних питань і проблем? Ось це вони, поки їх не приберуть, робитимуть повним ходом: державної допомоги та опіки позбудуться найбільш вразливі верстви населення. Мета – непотрібність для них цих людей. Із цієї ж серії – зменшення та урізання людям житлових субсидій – при цьому збільшення витрат на поліцію та СБУ.
У цьому і полягає прірва-різниця між їх суттю і метою (виживає найсильніший, інші – в утиль) і «лівими», для яких ключове – людина та її гармонійне, нормальне і здорове життя в цьому світі, де держава – виключно її помічник та захисник.