Джуліані пролив світло на дії режима Порошенка

В ефірі авторської програми «Принцип Гольдарба» керівник «Публічного аудиту» обговорив найгарячіші теми минулого тижня – провал імпічменту Трампа і голосування за відкриття ринку землі.
Він охарактеризував Трампа, як сильного політикана, який обігнав і обіграв своїх ворогів, за принципом айкідо, користуючись їх силою, нападками, а також прокоментував американсько-українські корупційні скандали. «Джуліані не соромиться сьогодні представляти докази того, що попередній український уряд, режим Порошенка спільно з конкурентами Трампа в Америці, висмоктували з України соки. І побічно можна говорити про те, що вся ця затія була використана, в тому числі, для дикого збагачення і наших, і не наших пройдисвітів. Усе, що він говорить, наші шахраї чудово розуміють і тому зараз дуже переживають. Те, що він точно не буде “кришувати” наших шахраїв,  очевидно»,  зазначив Гольдарб.
Ведучий також озвучив свою категоричну позицію щодо недоречності та злочинності виставлення української землі на продаж; пояснив, чому Україна не отримає від цього кроку тих інвестицій, про які говорять урядовці.