Економічні вбивці України│ Гольдарб #7

Гройсман в ефірі одного з українських телеканалів заявив про те, що він змушений був підвищити в черговий раз ціну на український газ, щоб врятувати Україну від дефолту.
У Перкенса є чудова книга – «Сповідь економічного вбивці». Так ось, впевнений: Гройсман, Порошенко, їх міністри, добра половина парламенту виконують роль впроваджених в нашу країну економічних вбивць для того, щоб накинути на неї вічне боргове ярмо.
Жодного економічного обґрунтування для підняття ціни на газ, щоб держава Україна не оголосила дефолт, в 2018 році не було.
Тільки цифри. У 2018 Україна була зобов’язана виплатити МВФ $ 1,4 млрд. Для того щоб заплатити ці гроші, цілком вистачало українських валютних запасів – на той момент їх налічувалось $ 17 млрд.
Якби вони боялися дефолту, вони не витрачали б на покупку для Порошенка двох нових «Мерседесів» ще 36 млн грн, а також не викидали б гроші на увесь його автопарк наших із вами 135 млн грн у рік. А ще вони вирішили б заощадити 25 млн грн на автопарку Гройсмана і Кабміну, але не зробили цього. Чи не купували б для відомств, судів та інших каральних організацій нових автомобілів із максимальною начинкою на 200 млн грн. Чи не погодили б Коболєву премію в 1,2 млрд грн.
Вони б не робили всього цього, якби дійсно були стурбовані наповненням скарбниці.
Зате дуже багато наші правителі зробили на догоду міжнародним кредиторам. Детальніше про найболючіші зміни для українців – в цьому відео: