Гройсман зізнався, що зарплати менджменту «Нафтогазу» завищені в 3–4 рази. Проте він же й дав на них добро

Умови контракту з головою правління «Нафтогазу», який був підписаний у 2016 році, не влаштовує Уряд через завищені зарплати, які в 3–4 рази більші, ніж отримує аналогічний менеджмент у компаніях ЄС, заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.
«Контракт на тих умовах, на яких він був укладений і підписаний у 2016 році – за день або два до призначення нашого уряду, передбачав низку умов, які не влаштовують ні суспільство, ні уряд. У цьому контракті передбачена можливість виплати заробітної плати менеджменту в 34 рази більше, ніж аналогічному менеджменту в аналогічних компаніях ЄС. Ми не можемо платити в 34 рази більше, ніж отримують колеги в європейських країнах», сказав Гройсман.
«Публічний аудит» вирішив нагадати прем’єру, як він сам підписав Статут «Нафтогазу», що дозволяє встановлювати зарплати того рівня, який на сьогодні має керівництво компанії.
Так, відповідно до Статуту Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України», вона створена Указом Президента України від 25.02.1998 № 151 «Про реформування нафтогазового комплексу України». Засновником і єдиним акціонером НАКу є держава. Функції з управління корпоративними правами України в статутному капіталі «Нафтогазу» здійснює Кабінет Міністрів України. Компанія ж реалізує свою діяльність на підставі Статуту, який затверджує Кабмін.
Чинний Статут НАКу затверджено Постановою КМУ від 14 грудня 2016 № 1044 (зі змінами та доповненнями), яку підписав особисто Гройсман.
Згідно з п. 69 Статуту «Нафтогаз України» до виключної компетенції Наглядової ради належить, зокрема, затвердження умов контрактів, що укладатимуться з головою та членами правління, встановлення розміру їх винагороди.
Тобто, за Статутом, що затвердив Гройсман, умови контракту та розмір винагороди голови й членів правління компанії, не належать до компетенції Кабміну, а є виключною компетенцію Наглядової ради. Остання, діючи згідно зі Статутом та в межах наданих Кабміном повноважень, вирішила, що річний дохід Коболєва має становити 342 млн грн, а середньомісячна зарплата – 28,5 млн грн.
Якщо оминути морально-етичний аспект цього питання, то Наглядова рада діє законно. А наскільки справедливими є самі положення Статуту «Нафтогазу», це вже питання не до Наглядової ради, а до пана Гройсмана, який, власне, цей Статут погодив.

«Звісно, що мільйонні зарплати в державних підприємствах на тлі того, що переважна більшість українців працездатного віку заробляють $ 250–300 на місяць, сплачуючи половину цього доходу за газ та інші комунальні послуги, б’є по репутації Гройсмана та рейтингах Порошенка, але вони самі ж створили цю проблему. Сьогодні, якщо Прем’єр справді хоче розібратися та навести лад із завищеними зарплатами в державному секторі, треба не кидати словами, як пес хвостом, а переписати нормативну базу, що дозволяє безконтрольно встановлювати такі зарплати», – акцентує провідний аналітик «Публічного аудиту» Тарас Галайда.

За його словами, у контексті «Нафтогазу», то Кабмін має переписати Статут компанії, забравши повноваження щодо встановлення умов контрактів та розміру винагороди в Наглядової ради, залишивши їх у компетенції Уряду.

«Крім того, слід нагадати пану Гройсману, що в жовтні минулого року він заявляв: компанія “Нафтогаз” має бути ліквідована, оскільки цього вимагає європейське законодавство. Можливо, є сенс повернутися до вказаного питання, вирішивши проблему завищених доходів у НАКу раз і назавжди», – резюмує керівник «Публічного аудиту» Максим Гольдарб.