ІтоGo: Відродження «Опоблоку», «солідарність» Порошенка і «Голос» Вакарчука | ГОЛЬДАРБ

Основні теми ІтоGo: три речі, якими керуються в БПП, НФ, в цілому в оточенні Порошенка; чи прийме Верховний Суд рішення про скасування дострокових виборів?  опозиційні сили об’єднуються? «Голос» Вакарчука; за кого точно не можна голосувати на найближчих парламентських виборах і чому!
Шановні люди, я розумію, що Ви всі втомилися від політичних гонок. Проте на цих дострокових виборах дуже важливо проголосувати за нових політиків. За тих, хто прийме інші закони. Хто скасує неконституційні закони. За тих, хто не заважатиме ламати десятиліттями усталену олігархічну систему управління країни.
Ви ж дивіться, що відбувається тепер. Хотіли міняти виборчу систему – не дали; хочуть йти з мирними ініціативами – тут же всі почали кричати, що це здача інтересів.
Здача інтересів – це те, що нинішні нардепи життя людей кладуть на вівтар своєї жадібності, злості та ненависті. Ось це здача інтересів. А мир, добробут, процвітання українських сімей – це не здача інтересів, а створення нової чудової України, в яку я дуже вірю!