Максим Гольдарб запропонував місяць тарифного протесту

Українців на 1 місяць закликали відмовитися від будь-яких платежів за ЖКП. Про це співініціатор «Тарифної мобілізації» Максим Гольдарб написав у своїй сторінці Facebook.

«Пропонуємо цілий місяць масово усією країною не платити за комуналку. На Вас як на споживачах це не позначиться – за місяць несплати вам не відріжуть газ, не виселять з квартири. Однак уявіть, який шоковою терапією для монополістів буде неотримання на свої баланси грошових коштів – навіть в розрахунку на місяць йдеться про десятки мільярдів гривень! Переконаний, такий ультиматум змусить владу замислитися і все-таки піти на відкритий діалог з людьми та переглянути тарифи та ціни на газ!», – вказав він.

Нагадаємо, з 1 квітня цього року очікується чергове підвищення мінімального тарифу на газ для населення й теплокомуненерго на 53% (до 5,5 тис. грн). Крім того, планується запровадження обов’язкової абонплати для населення, яке споживає газ, – щомісячна плата за наявності газової плити становитиме 17 грн, а за наявності ще й газового котла – 29 грн.