«Публічний аудит» вимагає від Окружного адмінсуду Києва скасувати непрозорі тарифи

Сьогодні, 14 травня, спеціаліст «Публічного аудиту» Володимир Тарчинський спільно з представниками інших громадських об’єднань домагалися скасування нових тарифів на енергоносії для населення в Окружному адмінсуді Києва.

Про це повідомляє прес-служба «Публічного аудиту».

«ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у м. Києві та Київській області» звернулося з позовом до Окружного адмінсуду Києва з вимогою скасувати постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), яка визначила злочинні тарифи на «комуналку» для населення. За основу обґрунтування цього позову взято дослідження «Публічного аудиту», у якому доводиться абсолютна непрозорість формування нової тарифної політики Уряду», – зазначає В. Тарчинський.

Наступне засідання відбудеться 26 травня, де «Публічний аудит» вимагатиме залучення до судового засідання керівника дослідження Тараса Галайду, оскільки до цього під різними приводами до розгляду справи по суті Суд не доходив, а тим часом вже другий місяць поспіль українці змушені платити за незаконними тарифами.

Нагадаємо, з 1 квітня Кабмін зобов’язав українців платити за підвищеними тарифами. Так, вартість газу для населення підвищилася в 6 разів, електроенергія – в 3,5.

15423