Слуга чийого народу?

До найчисленнішої парламентської партії «Слуга народу» належать люди, що мають протилежні погляди на одні й ті ж питання. Майже щотижня в партії спалахує великий скандал, а кількість відверто шкідницьких та антинародних заяв вже навіть складно встановити. Слугою чийого народу насправді стала президентська політсила? Це питання підняв у своїй авторській програмі на каналі КРТ керівник «Публічного аудиту» Максим Гольдарб.
Те, що відбувається в Україні потрібно розглядати в комплексі. Дивіться, з одного боку антисоціальними заходами вбивають найбільш незахищений клас: людей похилого віку, сиріт, хворих. Їм не дають достатньо державної допомоги, не платять нормальні пенсії, що спричиняє зменшення їх чисельності, падіння тривалості життя. Це одна реформа, так звана «пенсійна», ініційована ще Порошенко, Яценюком і Гройсманом. З іншого боку – так звана «медична реформа», яка робить медицину практично недоступною для більшості громадян, а також неякісною, тому що залишає рівень оплати праці лікарів мізерним, і вони їдуть звідси. Послухайте будь-якого фахівця в сфері медицини: Україна вже втратила 30 тисяч «білих халатів», вони поїхали працювати в Польщу, Чехію, Німеччину. Це другий чинник, який потрібно розглядати в комплексі з першим, він спрямований на збільшення проблем людей зі здоров’ям.
Як доказ своєї заяви він надав інфографіку, на якій чітко видно, що рівень народжуваності в країні катастрофічно падає, а смертності – навпаки, стрімко зростає.
Нам потрібно, щоб люди тут народжувалися, щоб країна була наповнена людьми. Нам не потрібна безлюдна територія.