Громадською організацією «Публічний аудит» проведено дослідження діяльності комунальних підприємств транспортної сфери столиці

Громадською організацією «Публічний аудит» проведено наступне дослідження діяльності комунальних підприємств транспортної сфери столиці. Об’єктом дослідження стало КП «Київтранспарксервіс» (далі – Підприємство), єдиний оператор з паркування транспортних засобів в столиці, стягнення паркувального збору та виготовлення єдиних абонементних талонів з паркування автомобільного транспорту. Проведено аналіз діяльності за І півріччя 2014 року у порівнянні з 2013 роком, досліджено питання впровадження інноваційних технологій в систему паркування, наведено можливі варіанти пошуку додаткових джерел дохідності підприємства.

За результатами дослідження встановлено, що за день до бюджету не надходять кошті у приблизній сумі більшій ніж мільйон гривень або 365 млн. грн. на рік, що в 10 разів перевищує суму надходжень, яке отримується Підприємством зараз.

Наведено можливі шляхи вирішення ситуації, один з яких провадження діяльності на усіх паркувальних майданчиках та перехід на електроні прилади при оплаті денного паркування та відсторонення людського фактору, встановлення бар’єрів-перешкод для заїзду транспорту на окремих вулицях, результат – близько 1 млн. грн. щоденно.