ВИБОРИ в Україні. Хто не має права на політичне майбутнє?

dfdfdsfdsf

Слово – горобець, якщо воно вилітає з уст українських можновладців. «Публічний аудит» підготував для авторської програми «Про тебе» короткий, але ємкий аналіз, із якого стає зрозуміло, чому в нашій країні протягом останніх чотирьох років  сталися ті чи інші події, які сьогодні шокують  та занурюють у відчай мільйони українців. А головне, вказано, хто за них відповідальний.

Прем’єрство Яценюка та дії його Уряду, переформатування Кабміну та діяльність уже прем’єра Гройсмана; робота РНБО під керівництвом Турчинова; діяльність Гонтаревої на посаді Глави Нацбанку України; обрання Шокіна, а за ним – Луценка Генпрокурорами України; «зелене світло» податковій, пенсійній, медичній, судовій реформам; політика в енергетичному секторі – це далеко не всі, але ключові призначення та державні перетворення, які мали згубні, провальні наслідки для країни. Про них  детальніше нижче.








 

«Все, що відбувається наразі в нашій країні, це не занесений пташиний вірус, не чаклунство. Це цілеспрямовані, сплановані, ганебні дії конкретних людей і сил, які вповноважені керувати Україною. Переконаний, ніхто з них не повинен продовжити своє політичне життя, адже у всього, що відбувалося і відбувається, є свої сценаристи, режисери та провідники», –  сказав керівник «Публічного аудиту» Максим Гольдарб під час телепрограми «Про тебе».
Він також звернувся до громадян України:
«у кого вистачає сил, хто має відчуття, що зможе бути потрібним у парламенті, в місцевих органах влади – не соромтеся, йдіть на вибори, пробивайтеся. Фріки, що зараз там засіли, не соромляться ж – навіть навпаки. Будь-яка розумна нормальна людина вносить дисонанс у той розклад навколо бажаних владних крісел, який вираховують, як шулери, різноманітні політичні пройдисвіти ще далеко до виборів».
Крім того, Гольдарб запевнив мешканців східних регіонів країни, яких не допустили до виборів–2014:
«Ви громадяни України. Обов’язково потрібно, аби ви брали участь у голосуванні, незважаючи на те, що влада знову намагатиметься всіляко цьому перешкоджати. Ми зі свого боку – через світову спільноту,  міжнародну політику – будемо робити все, щоб обнулити будь-які спроби з її боку обмежити права людей».