Хліб дорожчає, незважаючи на рекордні врожаї

За інформацією Міністерства аграрної політики, за підсумками 2018 року Україна зібрала найбільший урожай зернових за всю історію незалежності України – понад 69 млн тонн, але ні хліб, ні борошно на внутрішньому ринку України дешевшими від цього не стали – навіть навпаки, здорожчали. Так, цьогоріч вартість хлібного кошика збільшила в середньому на 25 %. «Публічний аудит» розібрався в причинах такої ситуації.
За даними ПАТ «Київхліб», основними ціноутворюючими статтями в структурі собівартості хліба є борошно (43 %), інша сировина (5 %), паливо (4 %), загальновиробничі витрати (7 %), електроенергія (1 %), заробітна плата основних робітників із нарахуваннями (5 %), адміністративні витрати (7 %), фінансові витрати (1 %), витрати на збут (27 %).
За останній рік пшеничне борошно подорожчало в середньому на 19 %, а з 2014 року його вартість пішла вверх на 167 % (із 4,25 до 11,36 грн/кг).
Хліб пшеничний за останній рік подорожчав на 19–30 %, а з 2014 року на 272 % (з 4,78 до 17,78 грн).
Хліб житній за останній рік подорожчав на 29 %, а з 2014 року – на 277 % (із 4,93 до 18,61 грн).

«В умовах відсутності державного регулювання та контролю за цінами на соціальні товари вони зростають за будь-яких умов: ніхто не хоче продавати дешевше, якщо є можливість продати дорожче, а держава від цього питання усунулася», – коментує провідний аналітик «Публічного аудиту» Тарас Галайда.

За словами фахівця, сьогодні на вартість борошна та хліба в Україні впиває не стільки урожайність та собівартість, скільки світові ціни на зерно. Якщо в Європі поганий урожай пшениці, це призводить до зростання біржових цін, тож вітчизняним аграріям вигідніше експортувати продукцію за кордон, а не продавати в Україні. Це призводить до збільшення вартості на внутрішньому ринку, навіть при рекордному урожаї, а оскільки держава відсторонилася від процесу ціноутворення, скачок цін на зовнішніх ринках автоматично провокує здорожчання зернових,  борошна, хліба і товарів з борошна на українському ринку.
До слова, з кінця 2013 року через падіння доходів та висхідної динаміки цін в Україні зменшилося місячне споживання ключових продуктів харчування на 1 особу:
м’ясо – на 8 %;
молоко та молочні продукти – на 5 %;
риба – на 28 %;
цукор – на 7 %;
олія – на 12 %;
овочі та фрукти  – на 10 %;
хліб – на 7 %.
Мінагрополітики в поточному році очікує на рекордний урожай зернових, як і в попередньому, але Асоціація постачальників торговельних мереж уже прогнозує зростання цін на хліб і вироби з борошна на 15 % до кінця року.

«Скасовуючи контроль цін на соціальні продукти, Уряд обіцяв, що ринок все розставить на місця, але чиновники недооцінили апетити продавців. Як тільки ідея про скасування цінового регулювання почала обговорюватися, тут же подорожчала курятина. Буквально відразу після скасування перевірок злетіли в ціні яйця, а коли Камін визнав «експеримент» вдалим та остаточно скасував ціновий контроль, продавці почали стрімко диктувати ціни на продукти харчування першої необхідності», – резюмують у «Публічному аудиті».

Цей крок є надзвичайно болючим для уразливих груп населення – пенсіонерів, безробітних та малозабезпечених, адже за останні роки купівельна спроможність населення через знецінення доходів впала мінімум у 3 рази.