Зеленський – президент миру?

У черговому випуску авторської програми на телеканалі КРТ керівник «Публічного аудиту» Максим Гольдарб проаналізував деталі зустрічі президента України Володимира Зеленського та Папи Римського у Ватикані, в ході якої Франциск назвав його «президентом миру». І нагадав, що в зовсім недавній історії України один колишній президент уже так себе називав 
От він себе називав «президентом миру», людина, яка в тому числі за звинуваченням іноземних розслідувачів та іноземних засобів масової інформації була безпосередньо причетна до того, щоб збивати капітали на військових діях. І ось новий президент теж радіє, що Папа Римський назвав його «президентом миру», напевно це непогано, але я ось що скажу. Пане президенте, для того щоб досягти миру в Україні і для того, щоб на сході припинили гриміти гармати, не обов’язково їхати до понтифіка, є простіше дорога, коротша – в Донецьк. До вас там точно не відносяться як до Порошенка, вас там, напевно, ще сприймають, я хочу вірити в це. До Донецька, і розмовляти там з людьми, з батьками, які втратили дітей, з тими, хто брав участь в бойових діях, з тими, хто зневірився і хто, навпаки, вірить. Там величезний ґрунт для роботи, спілкування і переконання. Так досягається мир.
А ще мир досягається зняттям тих обмежень штучних, які придумав Порошенко і які ваш кабінет міністрів продовжив. Деблокування Донбасу – це крок до миру, і не треба для цього чіпати Папу Римського, у нього повно людей, у нього мільярд людей, є ким займатися. Це деблокування Донбасу, а не те, що зробив ваш міністр окупованими територіями.