«Таблетка для пам’яті»: до п’ятиріччя Євромайдану

«21 листопада 2018 року виповнилося 5 років від дня початку Євромайдану. Події, яка перевернула все з ніг на голову в країні і, за очікуваннями, мала змінити все в Україні на краще.

Ще за рік після Майдану,  через два, три роки, теперішні керманичі розказували з владних трибун, як вони переживають за ідеали Майдану, як стараються продемонструвати свої реформаторські успіхи. Але з кожним роком вони про це говорять все тихіше і тихіше.  “Сказати нічого особливо, можете нарватися на народну любов. Краще переключити увагу людей на розмитіші поняття”, – радять технологи. Ми зробимо це за них – я детально, ясно, зрозуміло, конкретно покажу, що привнесли ті, кого породив Майдан, у життя України і кожної української родини», – анонсував свою авторську програму «Про тебе» Максим Гольдарб.

Як змінилася Україна?

«Уся ця інформація для того, щоб відкласти в пам’яті, свідомості кожного з нас ту динаміку, яка відбувається протягом останніх п’яти років у нашій країні. Пігулка для пам’яті, назвемо це так. Не можна ще на декілька років дати повторитися всім тим бідам, через які пройшла Україна за останні роки. Далі динаміка не поліпшуватиметься, це очевидно.

Я впевнений, що в руках кожного з нас є можливість поміняти і себе, і країну. Я впевнений у тому, що всі, хто сьогодні мене дивляться, читають, слухають, не злякаються і в 2019 році зроблять два основних для країни рішення: на президентських і на парламентських виборах. Упевнений, це дасть шанс усім нам отримати нову України»,  – резюмував Гольдарб.