Позови «Публічного аудиту» та «Тарифної мобілізації»

ГАЗ:

У рамках «Тарифної мобілізації» у червні 2016 р. «Публічний аудит» подав позов до Окружного адміністративного суду м. Києва щодо визнання нечинним абзацу 2 ч. 3 п. 2 Постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2016 року № 315 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2015 р. № 758», яким затверджено нову ціну на газ для населення у 6879 грн/тисячу кубів, та відповідне клопотання про зупинення дії вказаного акту до розгляду справи по суті.

_Газ_Окружний адмінсуд Києва 02_06_2016

НКРЕКП:

«Публічний аудит» ще з червня 2015 р.оскаржує незаконність створення НКРЕКП (Національної комісії, що здійснює регулювання у справах енергетики та комунальних послуг). Ми оскаржили цей указ у Вищому адміністративному суді – нам відмовили. У Верховному суді – відмовили. Ми звернулися до депутатів. Зараз відповідний позов перебуває на розгляді в Європейському суді з прав людини.

Окрім того, керівник ГО «Публічний аудит» Максим Гольдарб звернувся особисто до всіх без винятку 450 народних депутатів України з проханням скерувати в Конституційний Суд України подання про визнання незаконними Указів Президента щодо створення та діяльності НКРЕКП. Відповідне подання їм залишалося тільки підписати.

_НКРЕКП_Верховний суд 22_06_2015

_ЄСПЧ 20_10_2015

_Конституційне_подання (для депутатів) 12_08_15

ТЕПЛО:

У жовтні 2016 р. члени Всеукраїнського антитарифного руху «Тарифна мобілізація» у 15-ти регіонах України подали позови проти НКРЕКП за незаконне встановлення тарифів на централізоване опалення та гаряче водопостачання. Головна вимога — скасувати Постанови НКРЕКП, якими було затверджено тарифи на теплову енергію для різних теплопостачальників по Україні.

Вінниця_позов_тепло_НКРЕКП

Дніпро_позов_тепло_НКРЕКП

Житомир_позов_тепло_НКРЕКП

Запоріжжя_позов_тепло_НКРЕКП

Київ_позов_тепло_НКРЕКП

Львів_позов_тепло_НКРЕКП

Маріуполь_позов_тепло_НКРЕКП

Миколаїв_позов_тепло_НКРЕКП

Одеса_позов_тепло_НКРЕКП

Суми_позов_тепло_НКРЕКП

Харків_позов_тепло_НКРЕКП

Херсон_позов_тепло_НКРЕКП

Хмельницький_позов_тепло_НКРЕКП

Черкаси_позов_тепло_НКРЕКП

Чернігів_позов_тепло_НКРЕКП